Flevoland
Utrecht
Gelderland

KNZV vereniging Midden Nederland

AANGESLOTEN BIJ HET KONINKLIJK NEDERLANDS ZANGERSVERBOND

Amersfoorts Mannenkoor
Arti Sacrum Mannenkoor Terborg 2015
Baarns Mannenkoor
Beltrums Mannenkoor
Borculo's Mannenkoor
Brummens Mannenkoor
Culemborgs Mannenkoor
De IJsselzangers
ENKA Mannenkoor
Eibergs Mannenkoor
Elster Mannenkoor
Ettens Mannenkoor
FMannenkoor
Flevo's Mannenkoor
Fulco Mannenkoor
Gaanderens Mannenkoor
Gaanderens Mannenkoor
Koren/Harderwijks Mannenkoor
Huizen Mannenkoor
Inter Parochieel Kerkkoor Etten
Inter Parochieel Kerkkoor Etten
KONINKLIJK ZUTPHENS Mannenkoor
Koninklijk Doesborgh's Mannenkoor
Lingewaards Mannenkoor
Lochems Mannenkoor
Luchtmacht Mannenkoor
Maas en Waals Mannenkoor
Mannenkoor Bel Canto
Mannenkoor Kunst na Arbeid
Mannenzangvereniging Inter Nos Groenlo
Don Kozakkenkoor Mannenkoor
Nunspeets Mannenkoor
Puttens Mannenkoor kerst
Ritmeester-Veenzangers Veenendaal
Ritmeester-Veenzangers Veenendaal
Schaffelaarkoor
Sixtessens
Soester Mannenkoor Apollo
Stichts Mannenkoor
Thomassen Mannenkoor
Ulfts Mannenkoor
Viaansch Mannenkoor
Vordens Mannenkoor
Vox Virorum Mannenkoor
Warnsvelds Mannenkoor
Zeistermannenkoor

Additioneel Kopiëren/FEMU

Geachte secretaris, De VNK (thans Koornetwerk Nederland) heeft namens de aangesloten korenbonden een contract afgesloten met Buma-Stemra voor in het openbaar mogen uitvoeren van koormuziek en tekst. De premie bedra ...Lees meer

Clusteroverleg West Noord is afgelast

Uitgenodigd zijn: Stichts Mannenkoor DriebergenZeister MannenkoorAmersfoorts MannenkoorBaarns MannenkoorInterkerkelijk Streekmannenkoor de SchaffelaarLeusdens Mannenkoor De ValleizangersHet Luchtmacht MannenkoorS ...Lees meer

Masterclasses mannenkoor dirigenten

Aan de besturen en dirigenten van het KNZV, Bij het Koninklijk Nederlands Zangersverbond, het KNZV, is al geruime tijd de behoefte om de besturen van onze koren ondersteuning te geven bij het in stand houden en ver ...Lees meer

Najaarsvergadering KNZV Midden Nederland

Op zaterdag 11 november 2017 wordt de Najaarsvergadering (Algemene Ledenvergadering) van het KNZV Midden Nederland gehouden. Tijd : 10.00 uurLocatie : zalencentrum Wieleman, Dorpsstraat 11, 6931BA Westervoort. D ...Lees meer

Verslagen van clustervergaderingen

De volledige verslagen leest u in uw Ledenportaal.Log eerst in om toegang te krijgen. Nog geen lid? klik hier voor het contactformulier. Log in om van dit artikel meer te lezen... ...Lees meer

Verzekeringsarrangement KNZV

Verzekeringsarrangement KNZV Koninklijk Nederlands Zangersverbond 31-01-2017     Verantwoord Verzekeren  Al een aantal jaren bestaat de mogelijkheid om via de KNZV voor koren belangrijke ...Lees meer

Plaats Mannenkoor Website
Amersfoort Amersfoorts Mannenkoorp www.amersfoortsmannenkoor.nl
Angerlo Spontaan-Angerlo  www.spontaan-angerlo.nl 
Apeldoorn  Apeldoorns Christelijk Mannenkoor www.acm-apeldoorn.nl  
Apeldoorn Mannenkoor Bel Canto www.mannenkoorbelcanto.nl
Arnhem Arnhems Mannenkoor Die Gelre Sanghers www.amkdiegelresanghers.nl
Baarn Baarns Mannenkoor www.baarnsmannenkoor.nl
Barneveld Interkerkelijk Streekmannenkoor "De Schaffelaar" www.schaffelaarkoor.nl
Beltrum Beltrums Mannenkoor www.beltrumsmannenkoor.nl
Borculo Borculo's Mannenkoor www.borculosmannenkoor.nl
Brummen Brummens Mannenkoor www.brummensmannenkoor.nl
Culemborg Culemborgs Mannnenkoor  Oefening Baart Kunst www.CulemborgsMannenkoor.nl
Dieren Dierens Mannenkoor www.dierensmannenkoor.nl
Doesburg Kon. Doesborgh's Mannenkoor www.kdmdoesburg.nl
Driebergen-Rijsenburg Stichts Mannenkoor www.stichtsmannenkoor.nl
Dronten Flevo's Mannenkoor www.flevosmannenkoor.nl
Ede Enka Mannenkoor Ede www.enkamannenkoorede.nl
Eibergen Eibergs Mannenkoor www.eibergsmannenkoor.nl
Elst, gemeente Overbetuwe (Gld) Elster Mannenkoor www.elstermannenkoor.nl
Etten Ettens Mannenkoor www.ettensmannenkoor.nl
Etten Interparochieel koor Etten www.ipk-etten.nl
Gaanderen Gaanderens Mannenkoor www.gaanderensmannenkoor.nl
Groenlo De Grolse Hofzangers www.degrolsehofzangers.nl
Groenlo Mannenzangvereniging "Inter Nos" www.internosgroenlo.nl
Harderwijk Harderwijks Mannenkoor  www.harderwijksmannenkoor.nl
Hattem Hattems Mannenkoor www.hattemsmannenkoor.nl
Huissen Lingewaards Mannenkoor www.lingewaards-mannenkoor.nl
IJsselstein Fulco's Regionaal Mannenkoor www.fulcosmannenkoor.nl
Lent Non Kozakkenkoor www.nonkozakkenkoor.nl
Leusden Leusdens Mannenkoor     www.leusdensmannenkoor.nl
Leuth Vox Virorum www.VoxVirorum.nl
Lochem Lochems Mannenkoor www.Lochemsmannenkoor.nl
Nijmegen  Canto Novio  www.cantonovio.nl 
Nijmegen Koninklijke Zangvereeniging Nijmeegs Mannenkoor www.nijmeegsmannenkoor.nl
Nunspeet  De Heeren van Nunspeet  in ontwikkeling 
Nunspeet Nunspeets Mannenkoor www.nunspeetsmannenkoor.nl
Oosterbeek Mannenzangvereniging " Kunst Na Arbeid" geen website
Puiflijk Maas&Waals Mannenkoor www.maasenwaalsmannenkoor.nl
Putten Puttens Mannenkoor www.puttensmannenkoor.nl
Rheden Thomassen Mannenkoor www.thomassenmannenkoor.nl
Soest Soester Mannenkoor Apollo www.apollo-soest.nl
Soesterberg Luchtmacht Mannenkoor www.lmkweb.nl
Terborg "Arti Sacrum" Mannenkoor www.artisacrum.nl
Tiel Tiels Mannenkoor www.tielsmannenkoor.nl
Ulft Ulfts Mannenkoor www.ulftsmannenkoor.nl
Utrecht Utrechts Politie Mannenkoor Excelsior www.politiekoren.nl
Varsseveld Varssevelds Mannenkoor www.varsseveldsmannenkoor.nl
Veenendaal Ritmeester-Veenzangers Mannenkoor www.rvmkoor.nl
Vianen Viaansch Mannenkoor www.viaansch-mannenkoor.nl
Vorden Vordens Mannenkoor www.vordensmannenkoor.nl
Warnsveld Warnsvelds Mannenkoor www.warnsveldsmannenkoor.nl
Zeist Zeister Mannenkoor www.zeistermannenkoor.nl
Zevenaar Liemers Mannenkoor www.liemersmannenkoor.nl
Zutphen Koninklijk Zutphens Mannenkoor www.zutphensmannenkoor.nl
Zutphen "De IJsselzangers" www.ijsselzangers.nl
Zutphen Sixtessens www.sixtessens.nl